Prekių krepšelis yra tuščias

 

HUNTERA

Pagrindinis | Apie mus | Informacija | DUK | Kontaktai   LT EN
 
 
 
 

 
   KATALOGAS

Akcijos  

Apranga  

Prožektoriai  

Mobilios stebėjimo kameros  

Dronai  
 
 
 
 
 

DUK

 
     
 

Kaip galima apsipirkti Jūsų parduotuvėje?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pirkti šiais būdais:

I. Užsisakyti telefonu. Išsirinkite prekes mūsų kataloge, skambinkite nurodytu telefonu ir padiktuokite pasirinktas prekes. Užsakymas bus patvirtintas, užsakymą priėmusiam asmeniui reikės nurodyti vardą, pavardę, tel. numerį ir pristatymo adresą. Už perkamas prekes, kurių pristatymo terminas ilgesnis nei 7 d. gali būti paprašytas sumokėti 30-50 proc. vertės avansas.

II. Užsisakyti el. paštu. Atsiųskite laišką nurodytu el. paštu su nuorodomis į pasirinktas prekes, nurodykite savo vardą, pavardę, tel. numerį, pristatymo adresą. Už perkamas prekes, kurių pristatymo terminas ilgesnis nei 7 d. gali būti paprašytas sumokėti 30-50 proc. vertės avansas.

III. Užsisakyti elektroninėje parduotuvėje. 2 žingsniai, norint įsigyti prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje:

1) Krepšelio rinkimas (Peržiūra). Norimą pirkti prekę įsidėkite į užsakymų krepšelį paspaudę mygtuką „Į krepšelį“. Jeigu norite papildyti krepšelį kitomis prekėmis, spauskite "Tęsti apsipirkimą" ir papildykite krepšelį norima preke. Į krepšelį galima grįžti bet kuriuo metu paspaudus ant užrašo "Užsakyti", esantį viršutiniame dešiniame puslapio kampe. Krepšelyje esančią prekę galima išvalyti paspaudus "X" ženkliuką. Prekių kiekius galima keisti krepšelyje esančiame laukelyje įrašius norimą kiekį ir patvirtinus pasirinkimą mygtuku "Atnaujinti kiekius". Pabaigę rinkti krepšelį, spauskite mygtuką „Tęsti“.

Apmokėjimo lauke pasirinkite apmokėjimo būdą.

2) Duomenys. Atsidariusiame lange užpildykite visus esančius laukelius. Jeigu jums reikalinga PVM sąskaita faktūra, pažymėkite varnelę laukelyje, esančiame prie užrašo "Reikalinga PVM sąskaita faktūra" ir užpildykite visus atsiradusius tuščius laukelius. Norėdami grįžti atgal, spauskite "Atgal", norėdami patvirtinti užsakymą, spauskite "Patvirtinti užsakymą".

Kai mūsų parduotuvės darbuotojai patvirtins Jūsų užsakymą, el. paštu gausite patvirtinimą, kad prekės užsakytos.

Kaip pristatomos prekės ir kokia pristatymo kaina?

Jums nereikia vargti ir rūpintis prekių atvežimu į jūsų namus! Prekes jums pristatysime į atokiausius Lietuvos kampelius. Užsakymo iki 200 Eur pristatymo kana - 3 Eur. Užsakymus nuo 200 Eur visoje Lietuvoje pristatysime nemokamai Jūsų nurodytų adresu. Prieš atvežant prekes kurjeris pasiskambins ir suderins Jums tinkamą laiką. Atsiskaityti galima grynais kurjeriui arba iš anksto padarius pavedimą.

Kaip galima sumokėti už prekes?

Banko pavedimu

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite į mūsų sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko skyriuje. Gavę apmokėjimą už prekes, nedelsiant pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą ir papildomai informuosime Jus apie suplanuotą prekių pristatymo datą.

Gryni pinigai

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes atsiskaitysite grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu.

PayPal

Šis atsiskaitymo būdas saugiausias ir žinomiausias visame pasaulyje. Jei norite atsiskaityti šiuo metodu, prašome susisiekti su mumis.

 

 
     
 
 
 
Sprendimas - NET group